УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

До вересня в на Позняках з’явиться нове пожежне депо

177
До вересня в на Позняках з’явиться нове  пожежне депо

Перший заступник голови КМДА Денис Басс особисто ознайомився з ходом виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку в Дарницькому районі.

Одна з найбільших проблем – будівництво шкіл та позашкільних закладів для дітей. Денис Басс дав доручення відповідним службам переглянути проект довгобуду на вул.Ревуцького,44-а. 12 років тому тут почали будувати школу, але споруду так і не завершили. Перший заступник голови міськадміністрації переконаний, що на цьому місці можна збудувати не лише школу, але й дитячий садок, а поряд організувати роботу позашкільних закладів. Загалом в планах району до 2011 року – будівництво 5 шкіл з басейнами та 3 дитячих садків на житлових масивах Позняки та Осокорки.

Також програмою розвитку району передбачено будівництво лікарні та дитячої поліклініки в нових житлових масивах. Крім того, необхідно забезпечити 80-тисячний мікрорайон Позняки станцією швидкої допомоги.  

Як запевнив Дениса Яковича голова Дарницької районної адміністрації, до вересня в мікрорайоні Позняки буде завершено будівництво пожежного депо. Споруда обійшлася місту в 1 млн. 750 тис. грн. вона розрахована на 144 працівника і 6 пожежних машин.

Крім того, в районах старої житлової забудови (так звана стара Дарниця, забудова 50-х років) необхідно замінити ліфти та дахи, а в районах малоповерхової забудови (поряд з Бортничами) необхідно вирішити питання водопроводу. На нараді в Дарницькій РДА перший заступник голови КМДА дав доручення визначити з переліку 10 першочергових об’єктів, які будуть включені до Програми "Соціально-економічного розвитку м. Києва" на найближчі 4 роки. "В Дарницькому районі конче необхідні зелені зони. Стосовно розвитку парків є відповідне доручення мера. Необхідно всі запроектовані зелені зони внести в окрему програму, тоді ми передбачимо в бюджеті на наступний рік необхідну суму грошей. Я особисто відповідаю за те, що в Програмі "Соціально-економічного розвитку" будуть об’єкти потрібні людям", – зауважив Денис Якович. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.