Ветеранам влаштують безкоштовну "електромобільну" подорож
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Ветеранам влаштують безкоштовну 'електромобільну' подорож](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
З 28 квітня вулицями Шевченківського району почав курсувати новий вид транспорту – електромобіль. Ззовні він нагадує автомобіль для гольфу, рухається зі швидкістю 10 км/год. та вміщує 12 осіб, не враховуючи водія та екскурсовода.
Маршрут електромобіля пролягає від Михайлівської площі повз фунікулер, оглядовий майданчик у парку "Володимирська гірка", вулицю Трьохсвятительську і повертається знову на Михайлівську площу.
Перший "рейс" стартує о 12.00, останній – о 20.00. Уся подорож триває близько 20 хвилин і коштує 10 грн. для дорослих і 5 – для дітей.
До Дня Перемоги 9 та 10 травня на електромобілі зможуть безкоштовно покататися ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни. Крім того, визволителі отримають невеличкі подарунки – декоративний кошик з цукеркою та безліч позитивних емоцій.
Разом з ветеранами на електромобілі зможуть покататися і представники засобів масової інформації.
"КИЯНИ"