УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В Подільському районі чоловік жорстоко вбив свою родину

264
В Подільському районі чоловік жорстоко вбив свою родину

До чергової частини міліції зателефонували люди і повідомили, що в одній із квартир в Подільському районі знайшли три трупи.

Оперативники приїхали на місце і з’ясували, що тіла пролежали у приміщенні близько двох діб. Від спеки вони почали розкладатися. Неприємний запах відчувався навіть на дворі.

Юрій Дручінін, прокурор-криміналіст прокуратури м. Києва: "Обнаружено 3 трупа. Проживали в одной квартире. Хозяйка, сын и дочь. Кроме того, при допросе свидетели сказали, с ними проживал отец 1964 года рождения, которого не оказалось на месте. Естественно, было возбуждено уголовное дело".

Сусіди розповіли, що вночі чули крики, але мешканцям цієї квартири така поведінка була притаманна. Кажуть - все через погані звички голови родини.

Ніна Степанівна, мешканка м. Києва: "Така сім’я, що кожен день крики, але ніхто не обратив вніманіє. Бог його знає. І того вечора були крики у чотири часа ночі. Усі чули".

Мешканці будинку розповідають, що родичі випивохи іноді навіть не відчиняли йому, коли той повертався додому. Адже часто усні сварки закінчувалися бійкою. 25-річному сину доводилося захищати жінок.

Слідчі вирішили перевірити два заміські будинки родини. І не помилися, в одному з них переховувався підозрюваний. За півдня він і там встиг наслідити.

Юрій Дручінін, прокурор-криміналіст прокуратури м. Києва: "На него поступили жалобы от граждан о том, что он, вооружившись косой, приставал к одной из женщин. В таком состоянии он был обнаружен сотрудниками милиции".

Володимир Поліщук, керівник ЦЗГ ГУ МВС України в м. Києві: "Під час спроби затримати, він поводився неадекватно: накинувся на працівників міліції. Один змушений був використати засіб для пострілів гумовими кулями. Він взяв косу і кинувся на міліціянтів".

Щоб зупинити підозрюваного, оперативникам довелося вистрелити з автомата йому в ногу. Після надання медичної допомоги, чоловіка допитали.

Виправдовуватися він не став. Сказав, що його просто всі дістали. Розповів і як виникла ідея вбивства.

Голова родини часто випивав. До квартири потрапляв через вікно балкону. Після чергової прочуханки, влаштованої сином, ображений батько вирішив помститися. На злочин зважився вночі, коли усі відпочивали.

Позбавити життя він вирішив одразу всіх. Рука чоловіка піднялася і на доньку, яка була на п’ятому місяці вагітності.

Юрій Дручінін, прокурор-криміналіст прокуратури м. Києва: "Первоначально он вооружился сапожной лапой, нанес удар по голове сыну, дочери, жене. Посмотрел, что это не смерть – добил каждого ножом".

За фактом потрійного вбивства порушили кримінальну справу. Мешканці будинку досі не можуть повірити у те, що сталося. Розповідають, що загиблі раніше вже скаржилися на свого родича. Але ніхто не міг передбачити, чим закінчиться чергова сварка.

Ніна Степанівна, мешканка м. Києва: "Вони жили добре. Він одівався. На нього подивишся, не скажеш, що п’є".

Тим часом мешканці будинку хочуть запросити фахівців, які б знищили неприємний запах. Кажуть - від нього моторошно, і він нагадуватиме про те, що сталося у квартирі номер три, повідомляє НТН.