Депутати з більшості погано орієнтуються у проблемах Києва

246
Депутати з більшості погано орієнтуються у проблемах Києва

Сьогодні на засіданні Верховної Ради оголошено попередній звіт Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування побиття депутатів на сесії Київради. Верховною Радою було ухвалене рішення про продовження роботи Комісії.

Видео дня

" Частина народних депутатів сприйняла звіт голови Комісії досить критично. Були висловлені зауваження, які безпосередньо не стосуються її роботи", - заявив депутат Київради від фракції Блоку "Наша Україна" Дмитро Андрієвський.

За словами Андрієвського, народні депутати з більшості показали, що погано орієнтуються у проблемах Києва, який є модератором загальноукраїнських процесів. "З’ясування обставин побиття депутатів Київради надзвичайно важлива справа як для столиці, так і для всієї України. Використання силових методів та фізичного впливу на опонентів - ознака примітивних суспільств. Ми ж претендуємо на звання цивілізованої європейської країни, тому розслідування цього інциденту має бути доведено до логічного завершення. На мій погляд, кияни чекають від роботи Комісії - не підміну діяльності правоохоронних органів, а недопущення тиску на них з боку владних структур", - зазначив депутат.