Мешканці Солом’янки звернулись до мера з відкритим листом

648
Мешканці Солом’янки звернулись до мера з відкритим листом

Київському міському голові

Видео дня

Черновецькому Л. М.

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ЛЕОНІДЕ МИХАЙЛОВИЧУ !

Змушені звернутись до Вас з відкритим листом, тому що наші звернення до Вас не потрапляють і Вас про них не інформують!

Схоже на те, що кадри Омельченка (Муховиков, Присяжнюк, Головач та інші) своїми вчинками, несумісними з законністю, шкодять порозумінню киян з Вами.

В усякому разі ми сподіваємось, що Ви не поділяєте ставлення їх до киян і тому ми, мешканці Солом’янки, поздоровляємо Вас і всіх киян з весною 2007 року!

На жаль, пробудження природи, вбирання Києва в зелені шати, нас, здебільшого, не тішить, а печалить!

Причина в тому, що найкрасивіший парк Києва - парк по вулиці Солом’янській, або як його називають - Солом’янський ландшафтний парк, зникає.

Ми згадуємо Ваші передвиборні гасла та обіцянки, яким більшість киян повірила і обрала саме Вас головою, та надіємось, що ви, як порядна людина, виконаєте те, що обіцяли і допоможете киянам.

Покладаємось на Вашу послідовність - адже Ви, ще будучи народним депутатом, звертались до Омельченка з депутатським зверненням про неприпустимість забудови цього парку ( №55 9206/05 від 22 листопада 2005 року).

Тож тепер Ви можете самі вжити відповідні заходи для вирішення цього наболілого для народу питання, бо маєте від киян необхідні для цього повноваження.

До речі, в № 8 за 2007 рік газети "Имею право" докладно розписано про нахабну беззаконну діяльність тих же самих діячів і теж у Солом’янському районі за де в чому схожих обставин.

І тому звертаємось до Вас з великим проханням - допоможіть громаді Солом’янського в м. Києві району зберегти для народу парк по вулиці Солом’янській.

Хоча цей парк в усіх офіційних документах так і названо - "парк по вул. Солом’янській", зайти до залишків його з вулиці Солом’янської вже неможливо, більш того, його вже навіть не видно з вулиці - все забудовується, навіть вхід до парку.

Уявіть собі - на місці входу до парку споруджується 30-ти поверхове одоробло (вул.Солом’янська 15 А), поруч ще одне (вул. Солом’янська 17 А), тобто, якщо не вжити термінових заходів, то про парк залишиться тільки згадка на паперах.

Забудова парку по вулиці Солом’янській - це виклик законодавству України, виклик громаді Києва, конституційним правам людини, виклик здоровому глузду !!!

Уявіть собі, що незаконні оборудки вже укладаються стосовно території лікарні №4, яка межує з парком. Користуючись підробленими документами, забудовники

(Київреконструкція) разом з керівництвом лікарні вирішили частину її території та частину парку "прикрасити" комерційною спорудою (Солом’янська 17 Б) та ще трьома будинками в глибині території лікарні і парку.

В останні 2 тижні на території лікарні №4 без належних дозволів вирубаються дерева, в парк викидається будівельне сміття, яке завозиться через територію лікарні.

В парку діє СТО, автомагазин, якась таємна сауна, що зараз добудовується, за рахунок парку значну площу надано під приватні садиби.

На території лікарні № 4 діють комерційні автомийки, автостоянка.

Керівництво лікарні № 4 частину парку перетворило в звалище сміття а, для періодичного вивезення його, в парку прокладено (прорубано) цілу дорогу.

Окрім цього на території парку рішеннями Київради ще багато ділянок надано під забудову багатоповерховими комерційними спорудами.

Залишки парку, після його забудови за планами, які мимоволі висловив голова району Сидоров, будуть огороджені, на території теж будуть якісь споруди, для народу вхід буде платний.

Це для тих людей, які цей парк і споруджували.

Цей парк районна та міська влада розглядають як годівничку для якихось великих чинів.

Спираючись на наявні документи ми доводимо, що влада нахабно, з викликом діє на шкоду народу, який її годує, на шкоду й навіть своїм нащадкам, та порушує свої обов’язки, закони України, свої обіцянки та рішення.

Влада районна нахабно послідовно обманює народ.

Керівники району самі ганебно організують фальсифікації громадських слухань.

Відділи КМДА на запити надають брехливі відповіді і, можемо довести, що використовують фальшовані погодження та протоколи громадських слухань.

Таким чином - діюча влада Солом’янського району, діюча влада міста Києва - злочинні.

До цього часу наші звернення з цього питання до влади районної, влади міста Києва, прокуратури та інших гілок влади не розглядаються у відповідності до Законів України.

В Київраді і КМДА вже більше року знаходяться без розгляду проекти рішень Київради за громадською ініціативою з кількома тисячами підписів (про відміну землевідведень за рахунок парку) - КМДА вх. № КО - 760 17 січня 2006

та КМДА вх. № 16793 від 24.05.2006. Доречно зауважити, що Зміну призначення земель рекреаційного призначення здійснено Київрадою без згоди Верховної Ради України, як мало б бути згідно п.п.5.1; 5.4; 5.5; 5.8; 10.1; ч.3 п.10.2; 10.4б    ДБН-360-92** та без рішення Кабінету Міністрів України, згідно ст. 149 Земельного Кодексу України.

Ви добре знаєте, що при будівництві району, за радянських часів, дотримувались всіх будівельних норм.

Змін будівельних норм, які б погіршували екологію та зручності для киян, не було.

Але зараз район дуже активно забудовується комерційними спорудами в кварталах старої забудови, забудовуються парки, сквери, що є порушенням природоохоронного, містобудівного та земельного законодавства.

Та що про них можна сказати, коли навіть нова напівпорожня будівля Солом’янської районної адміністрації збудована в сквері. Завдяки обману людей знищено сквер на Шулявці, вже заплановано забудову Відрадненського парку.

* Різко погіршуються умови життя людей, що викликано стрімким зменшенням площ зелених насаджень, забудовою рекреаційних зон.

Це напряму шкодить здоров’ю людей.

До речі й до цього будівельного буму кількість зелених насаджень в Солом’янському районі на душу населення була чи не найменшою в Києві.

* Створюються додаткові навантаження на громадській транспорт, інженерні мережі, дороги, які вже й так перевантажені. В Солом’янському районі будуються нові мікрорайони (наприклад - "Времена года"), які ще не заселені, а на вулиці вже постійні автомобільні затори. А що ж буде після заселення ?

Це ще більше погіршує якість повітря, яким ми дихаєм.

* При всіх цих численних забудовах об’єктів соціальної інфраструктури не будують. Мабуть Ви не потребуєте поліклініки, школи, дитячого садка, магазина "молоко", "хліб", "овочі" та "товари широкого вжитку". А у багатьох киян потреба в таких магазинах дуже велика хоча б тому, що мережа таких магазинів була б ближче до місць проживання.

Є обґрунтована підозра, що всі розрахунки навантажень на інженерні мережі, соціальну інфраструктуру та т.і. під час узгоджень нового будівництва враховують існуючу забудову, а те що заплановано, або почало будуватись, але ще не введено в експлуатацію - не враховується. І так для кожної нової будівлі. Тобто ці розрахунки призведуть Київ до містобудівного колапсу.

Складається враження, що "грошові мішки", дивляться на Київ тільки "скрізь зелені окуляри", створюючи з Києва "бетонні джунглі", а що буде завтра, як народу жити, їм байдуже. к діє влада вже зрозуміло.

Ми, члени тристоронньої комісії з питань забудови району при районній раді Солом’янського району запрошуємо Вас подивитись, що роблять з парком, послухати мешканців району і старих, і малих, і дорослих з метою з’ясування їхньої думки, послухати приклади фальсифікацій владою документів, на підставі яких по-бандитські ЗАХОПЛЮЄТЬСЯ та забудовується життєвий простір киян.

Для доведення викладеного при потребі надамо документи.

Просимо Вас, наданою Вам владою, негайно зупинити будівництва за адресами:

Солом’янська 15 А, Солом’янська 17 А та на території лікарні №4 і в глибині парку до старанного розгляду ситуації, яка склалась з парком по вулиці Солом’янській, на відповідність Законам.

До розгляду просимо залучити нас, як представників громадськості у відповідності до Закону України Про звернення громадян ст. 18 та 19.

Доречно розглянути пропозиції про перепрофілювання розпочатого будівництва в заклади для відпочинку або спорту, що дозволено законодавством в рекреаційних зонах.

Сподіваємось, що Ваша посада дозволить Вам навести законність в Києві та захистити конституційні права киян.

Додатково просимо надати пораду до якої ще владної інстанції нам звертатись, яка б розглядала звернення народу з точки зору Законів України, а не так як районна Солом’янська та міська влада.

З повагою,

Ібраімов Т. Д.

Каплін Ю В.

Каплун Є. В.

Ральчук І. М.

Яницький В. П.