newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Суїцид у метро: в Києві діє невідома секта?

441
Суїцид у метро: в Києві діє невідома секта?

Люди почали уникати поїздок у метро, а ті хоробрі пасажири, які спустилися до підземки, стоять якомога далі від обмежувальної лінії. Сотні свідків суботньої драми й досі знаходяться у шоковому стані: людей дивує й лякає таємничість та схожість сюжету трагедій, які сталися за останній тиждень у найдешевшому і, як запевняють нас посадовці, найбезпечнішому виді транспорту – столичному метрополітені.

Видео дня

Отже, суботній день. Вихідний. У підземці знаходяться сотні людей, які не поспішаючи їдуть у своїх справах. Станція метро "Оболонь", 15:45. На платформі люди чекають прибуття поїзду: дехто з пасажирів читає, хтось розмовляє, а дехто просто стоїть. Усі занурені у власні думки, проблеми, аж раптом… голосне гальмування – шум – тиша – шок. Під поїзд вагона потрапила людина. Рух метрополітену паралізований. В очах пасажирів – питання: хто? навіщо? Виявляється, жінку середніх років переїхав потяг. Думаєте, нещасний випадок? НІ! Це продуманий та запланований вчинок: жінка, побачивши потяг, який прибував до станції, встигла зістрибнути з платформи та лягти на рейки. Як наслідок, рух метрополітену був паралізований більш ніж на годину і сотні людей стали заручниками метрополітенівської трагедії.

Дивно те, що аналогічний випадок стався трьома днями раніше: пізно ввечері, о 22:35, чоловік років 23 покінчив життя самогубством. За словами свідків, які перебували на платформі, парубок спустився на колію з криком "Алілуйя!", не дійшовши, навіть, до центру станції, він сів спиною до контактної рейки, якою поступає струм. Коли почав наближатися потяг, він ліг прямо на рейки і почав свідомо чекати на смерть.

Як в першому, так і в другому випадку сценарій самогубства дуже схожий: велика аудиторія глядачів, випадкових свідків жахливої сцени, обдуманий та чіткий план дій. Самогубці напевно знали, що роблять. Цікавим виявляється і той факт, що у обох при собі не було документів, які б могли надати хоч якісь відомості про них, а також те, що смерть настала у момент, коли табло годинника показувало… 5. Виникає запитання: а чи не пов’язані ці смерті між собою? Чи не діє у Києві якась секта, що штовхає молодих, повних сил та енергії людей на самогубство, примушуючи сотні людей дивитися на кров та біль.

Слід нагадати, що за невеликий проміжок часу київський метрополітен став магнітом для самогубців.

То що ж насправді стало причиною самогубства?