Откровення київського букмекерства

393
Откровення київського букмекерства

Київська букмекерська контора ”Парі-матч” приймала ставки на пісенний конкурс "Євробачення-2006". Найвищі ставки було зроблено на Швецію.

Видео дня

— На Каролу поставило найбільше людей — 200, — розповідає ”ГПУ” букмекер ”Парі-Матч” Сергій Олексіїв, 23 роки. — На росіянина — 100. А на Україну та Фінляндію — по 15 людей на кожну. Ми навіть очікувати не могли, що переможуть ”Лорді”.

Мінімальна ставка у цій конторі — 5 гривень. Максимальна — практично необмежена. Найвища сума, яку поставили на перемогу Діми Білана, — $250, ”Лорді” та Тіни Кароль — $30, а на Каролу один із гравців поставив у сто разів більше — 3000 доларів.

— У нас можна було ставити не тільки на перемогу тієї чи іншої країни, а ще на так звані ”пари”, — пояснює Сергій. — Наприклад, у кого буде вищий результат у фіналі — в Росії чи України. І, звісно, все залежить від коефіцієнта ставки. У країни, яка напевне не виграє, він дуже високий. В очевидних переможців — низький, бо вся сума ставок ділиться між людьми, які їх зробили. У Швеції коефіцієнт був 4,8:1. У Фінляндії — 10, в Росії — 9, в України — 18 до 1. Найвищий коефіцієнт був у очевидного аутсайдера конкурсу — Ірландії. Якби Браян Кеннеді виграв, то його прихильники отримали б суму в 21 раз більшу, ніж поставили. Але хто б не виграв, контора все одно отримує непогані гроші, — зізнається букмекер.

Газета по-українськи