УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Йдемо до лісу – відкриття клубу Партизан. Героїчний початок

555
Йдемо до лісу – відкриття клубу Партизан. Героїчний початок

Клуб за містом з людським обличчям, як відомо, птаха рідка, якщо не сказати, унікальна. А якщо під правильну кухню та дружелюбний інтер’єр підкладено ще й потужну ідеологію, то можна сміливо говорити про сенсаційне відкриття. Сенсація навіть у назві нового закладу: лісовий пивний клуб Партизан.

Ідея створення Партизану народилася в голові ідеологові ресторанної мережі Pees Boy Club, Олександра Кубицького, більше року тому. Реалізацію цієї ідеї він довірив тандему відомих українських архітекторів – Вадиму Заплатникову та Ларисі Меркуловій. Також було запрошено двох білоруських художників-партизанів Володимира Цеслера та Кирила Кургановича.

24 лютого 2006 року Партизан відкриє ворота для найближчих друзів. Гостями стануть постійні клієнти мережі закладів, серед яких немало знаменитостей. Перше в світовій історії святкування Міжнародного Дня Партизана буде супроводжуватися дратвовими живими виступами українських та привізних команд: «Труба Драгочево», «Перкалаба», «Даха Браха» та хедлайнерів вечірки – Гурту «Два Самолета». Завершиться це свято не раніше, ніж у неділю.

В другий день роботи, в суботу 25 лютого, заклад буде відкритий для всіх бажаючих. Всіх суботніх гостей чекатиме спеціальний сюрприз від Партизану та кожен із гостей лісового клубу знайде, чим себе розважити. Адже мова йде не просто про клуб за містом, а про цілий набір розваг , більшість з яких доступні лише тут, за містом.