newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

На Печерську хтось невдало вправлявся у снайперстві

330
На Печерську хтось невдало вправлявся у снайперстві

Сьогодні вранці у Комітет із питань бюджету Верховної Ради залетіла… куля. У ці хвилини велика група експертів у міліцейських одностроях і в цивільному заповнили кабінет №603 (шостий поверх вулиці Банкової 6/8) і з фототехнікою, спеціальним приладдям вивчають буквально кожен сантиметр.

Будь-що з'ясувати у фахівців з приводу того, чи "заблукала" ця куля випадково, чи вона є наслідком прицільного пострілу, - немає змоги, оскільки ніхто ні на які питання не відповідає. Але будинок Комітетів Верховної Ради височить на Печерському пагорбі. Нижче його – приміщення театру імені Франка, ще нижче - вулиці Городецького, Заньковецької, далі - густозаселений Хрещатик.

Кабінет №603 займає народний депутат України Юлія Вікторівна Ковальова, представник Партії Регіонів. Її порядковий номер у партійному списку 119. Вона член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. До обрання народним депутатом працювала віце-президентом акціонерного товариства закритого типу "Гея", проживала в Харкові.

Видео дня

Поруч із кабінетом Юлії Ковальової – вікна апартаментів народного депутата України Олександра Буряка (БЮТ), Василя Потапова (Партія Регіонів), тут же вікна робочого кабінету – Раїси Богатирьової.

Якби куля полетіла на метрів тридцять-сорок правіше, вона потрапила б у вікна Секретаріату Президента України.

Олександр ГОРОБЕЦЬ