newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У Шевченківському районі наркоманка пограбувала церкву

315
У Шевченківському районі наркоманка пограбувала церкву

Працівники храму розповідають, що жінка не виділялася серед тамтешніх прихожан. Вона молилася, ставила свічки, а потім спокійно покинула стіни храму.

Видео дня

І якби люди не записали номер автівки, на якій вона поїхала, крадійку не впіймали б.

Молода особа удавала з себе віруючу людину. Цікавилася атрибутами і навіть придбала кілька примірників духовної літератури.

За це псевдоприхожанка залишила тридцять гривень. Проте разом із книжками прихопила скриньку з усією виручкою церкви.

Того дня у церкві святого Макарія хрестили дев’ятьох дітей. Помічниця матушки пішла на обід. Тому пані Вірі довелося виконувати роль продавщиці та одночасно допомагати настоятелю. У цей момент до заклопотаної жінки підійшла одна з прихожан.

Віра, матушка: "Одна крутилась. Дайте то, дайте это. Я говорю: смотрите, так как не могу отвлекаться. А она: дайте мне житие матушки Олипии. Посмотрите сами. Она зашла и смотрела на этой полочке".

Невідома потім визначилася з покупкою і попросила рахунок. Матушка назвала ціну й знову відійшла від прилавку.

Віра, матушка: "Раздала свидетельства. Прихожу, а она говорит: вот я положила и мелоч. Я села, вбегает Степан и говорит: где касса? Я не поняла. Открываю, смотрю – пусто".

Свідки розповіли, що дівчина спокійно вийшла з церкви і сіла в таксі. Там на неї хтось чекав.

Вона привернула увагу тим, що в руках тримала річ, схожу на скриньку, яка була так званою касою церкви. Про всяк випадок люди записали номерний знак автівки.

Сергій Уніченко, в. о. начальника ВКР Шевченківського РУ ГУ МВСУ в м. Києві: "Буквально за дві години затримали. Вони викрали біля 1000 рублів. Вже частину витратили на наркотики. Доставили до райуправління. Вони зізналися - остаток вилучили".

Підозрюваною виявилася киянка Варвара. Інший пасажир таксі – її співмешканець. Обоє були наркоманами зі стажем.

Міліціянти припускають, що це не єдина крадіжка, яку скоїла парочка. Адже вони були безробітними, а на зілля потрібні гроші. У крадіжці з церкви підозрювана зізналася, але запевнила, що все сталося випадково.

Варвара, підозрювана: "Обвиняют по статье, но я не согласна. Молилась, свечу ставила. - А потім взяла гроші? - Так сложилось".

Варвара має 13-річну доньку. Дівчинка живе з бабусею та дідусем. Тепер її матуся може опинитися у в’язниці.

А от її співмешканцю до ґрат не звикати. Раніше він вже мав судимість за наркотики. До того ж, до затримання його вже розшукували правоохоронці.

Олександр ДЕМ’ЯНЧУК, Олександр ГОРНІЙЧУК, НТН