newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Мешканців 240 будинків виганяють з дому!

900
Мешканців 240 будинків виганяють з дому!

На території 11-го мікрорайону житлового масиву Позняки-Західні (с.Осокорки) у Дарницькому районі Києва планується звести багатоповерхові житлові будинки та облаштувати там водно-ландшафтний парк.

Видео дня

Відповідне рішення депутати Київської міської ради прийняли вчора, затвердивши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ “Академ-Клуб” для комплексної забудови і благоустрою зазначеної території з відселенням мешканців, облаштуванням водно-ландшафтної зони і парку для суспільних потреб.

Згідно з рішенням, ТОВ “Академ-Клуб” під реалізацію проекту отримує земельну ділянку площею 40,24 га у довгострокову оренду на 25 років.

У рішенні також зазначається, що проект комплексної забудови території має включати усі об'єкти соціальної сфери і передбачати їх будівництво одночасно зі спорудженням житлових будинків. Земельну ж ділянку в межах прибережних захисних смуг будівельне підприємство може використовувати без права будівництва будь-яких споруд.

Як повідомлялось на засіданні сесії, перед початком містобудівних робіт на території 11-го мікрорайону Позняків-Західних необхідно відселити мешканців близько 240 приватних будинків. Згідно з прийнятим рішенням, земельні ділянки, які перебувають у приватній власності, буде викуплено у власників з вирішенням майново-правових питань у повному обсягу - розказує УНІАН.

Заступнику Київського міського голови - секретарю Київради Володимиру Яловому доручено від імені Київради підписати з товариством “Академ-Клуб” договір доручення на реалізацію заходів по відселенню.

За невиконання умов оренди або якщо не будуть вирішені питання викупу майнових об'єктів, розташованих на земельній ділянці, яка передається в оренду ТОВ “Академ-Клуб”, право користування землею буде припинено.

На початку липня під час виїзного засідання розширеної колегії КМДА щодо питань благоустрою мікрорайонів малоповерхової забудови столиці перший заступник голови міськдержадміністрації Валерій Борисов повідомив, що влада Києва опрацьовує два варіанти забудови цього мікрорайону на Позняках.

“Є дві концепції. Перша - це відселення мешканців і будівництво там житла, друга - це теж відселення мешканців і будівництво ділового центру”, - сказав В.Борисов. За його словами, на той момент уважно вивчалось питання щодо доцільності зведення там бізнес-центру, з іншого боку, шукався “реальний інвестор для забудови 45 га для висотної забудови, оскільки це дуже великі кошти”.