УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Конкурс від "Вечірнього Києва"

207
Конкурс від 'Вечірнього Києва'

Університет «Україна» разом із редакцією газети «Вечірній Київ», Київською Спілкою журналістів України оголосили проведення з 1 листопада 2005 року по 1 липня 2006 року серед випускників середніх шкіл, ліцеїв, гімназій Києва творчого конкурсу «Моя Україна» на найкращу газетну публікацію. Конкурс присвячений 15-й річниці незалежності.

Мета: активізувати творчий пошук літературно обдарованих школярів, очима молодих оцінити здобутки незалежної української держави через підготовку і публікацію матеріалів у газеті «Вечірній Київ», забезпечити найкращим із учасників конкурсу подальше навчання й оволодіння журналістськими та видавничими професіями в університеті «Україна». Для оцінки робіт створено журі, в складі якого відомі журналісти, науковці, керівники університетських кафедр журналістики та видавничої справи і редагування.

Журі визначає переможців конкурсу за якістю, оригінальністю суджень, свіжістю викладеного матеріалу. Троє найкращих авторів за рекомендацією журі матимуть змогу поза конкурсом вступити на навчання до університету «Україна» за спеціальністю журналістика, видавнича справа та редагування (на вибір). Окрім цього, трьом переможцям конкурсу «Моя Україна» протягом перших двох семестрів надається 50-відсоткова знижка у сплаті за навчання. Вони також отримають пам’ятні дипломи Київської Спілки журналістів.