2 грудня КМДА потурбується про дітей
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![2 грудня КМДА потурбується про дітей](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Сьогодні, 2 грудня, о 8.30 відбудеться розширене засідання Колегії КМДА, на якому будуть розглянуті питання відносно стану і заходів щодо забезпечення населення районів Києва закладами для реалізації продовольчих товарів першої необхідності.
Окрім того, Колегія розгляне питання про першочергові заходи із захисту прав дітей і організацію виконання рекомендацій Всеукраїнської наради за участю Президента України „З любов’ю та турботою до дітей”.