УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В "Борисполі" вилучено "кругленьку" суму

351
В 'Борисполі' вилучено 'кругленьку' суму

Бориспільські митники спільно з прикордонниками виявили та припинили спроби незаконного переміщення валюти через митний кордон України. За інформацією прес-служби Державної митної служби України, наш співвітчизник через Бориспільську митницю прямував до Вірменії, скориставшись спрощеною системою митного контролю „зелений коридор”, чим автоматично засвідчив, що не має предметів, обов’язкових до декларування. Проте виявилося, що у внутрішній кишені піджака, в який був одягнений пасажир, знаходилося 32 тисячі 496 доларів США та 7 тисяч 200 євро.

9,06 тисяч не задекларованих доларів США та 290 євро було виявлено у громадянина США, який відлітав з України до Австрії через Бориспільську митницю, так само скориставшись „зеленим коридором”. Валюта була виявлена у відкритому паперовому конверті, що знаходився в дорожній валізі пасажира.

Варто нагадати, що громадянам без обов’язкового декларування дозволено перевозити іноземну валюту у сумі, що не перевищує 3 тисяч доларів США (чи еквівалент цієї суми). Уся валюта, що була у громадян понад встановлену норму – вилучена.