У Києві обрали "Міні міс Дарниця 2017"
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![У Києві обрали 'Міні міс Дарниця 2017'](https://i.obozrevatel.com/2017/6/2/1890289214307483936535461204188619n.jpg?size=1944x924)
У вівторок, 30 травня 2017 року, в Палаці культури "Дарниця" у столиці відбувся дитячий конкурс краси "Міні міс Дарниця 2017".
До міжнародного Дня захисту дітей, управління культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації спільно з співорганізаторами створили дитячий захід, який став справжнім святом для дівчат-учасниць та глядачів в залі.
Основна мета заходу залучати дівчат до благодійності, тому кожна учасниця принесла в подарунок для діточок-сиріт канцелярське приладдя, котре організатори передадали в Благодійну організацію "Фонд "Асперн".
Дівчата спробували себе в якості моделей i показали себе в дефіле перед жюрі й глядачами, кожна дівчинка відчувала себе принцесою цього свята і не залишилась без уваги, подарунків та овацій.
Свято відбулося завдяки партнерам і спонсорам, тому участь у конкурсі не мала жодних організаційних зборів для учасниць.
Начальник управління культури РДА Наталія Мельничук і партнери підготували для дітей багато цікавих подарунків, сюрпризів й призів.