УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Києві обрали "Міні міс Дарниця 2017"

1,6 т.
У Києві обрали 'Міні міс Дарниця 2017'

У вівторок, 30 травня 2017 року, в Палаці культури "Дарниця" у столиці відбувся дитячий конкурс краси "Міні міс Дарниця 2017". 

До міжнародного Дня захисту дітей, управління культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації спільно з співорганізаторами створили дитячий захід, який став справжнім святом для дівчат-учасниць та глядачів в залі. 

Основна мета заходу залучати дівчат до благодійності, тому кожна учасниця принесла в подарунок для діточок-сиріт канцелярське приладдя, котре організатори передадали в Благодійну організацію "Фонд "Асперн".

Дівчата спробували себе в якості моделей i показали себе в дефіле перед жюрі й глядачами, кожна дівчинка відчувала себе принцесою цього свята і не залишилась без уваги, подарунків та овацій.

Свято відбулося завдяки партнерам і спонсорам, тому участь у конкурсі не мала жодних організаційних зборів для учасниць.

Начальник управління культури РДА Наталія Мельничук і партнери підготували для дітей багато цікавих подарунків, сюрпризів й призів.