УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Міліція Дарницького району Києва "кришує" місцеві автостоянки?

1,0 т.
Міліція Дарницького району Києва 'кришує' місцеві автостоянки?

Мешканці Дарницького району, члени гаражного кооперативу «Союз молоді» запевняють, що 24 березня стали свідками корупційних дій у Дарницькому РУ ГУМВС м. Києва та зухвалого попрання Конституції України і прав власності.

За словами членів кооперативу «Союз молоді», вони не змогли потрапити до своїх автомобілів та нежилих приміщень, що належать їм на праві приватної власності і розташовані на земельній ділянці на перетині вул. Ревуцького та Вишняківської. Близько 40 молодиків спортивної зовнішності силою виштовхали голову правління та, пригрозивши його життю і здоров'ю, попередили, що наступний візит може для нього мати фатальні наслідки.

Викликавши міліцію, члени кооперативу «Союз молоді» показали прибулим на виклик заступнику начальника – начальнику відділу дільничних інспекторів міліції Полончуку В. В. та начальнику відділу ОГП Баришовцю Р. О. договір купівлі-продажу нерухомого майна, а також договір оренди земельної ділянки, укладений на підставі рішення Київської міської ради від 01.12.2011 р. № 795/7031, зареєстрований у встановленому порядку. На противагу міліцією був продемонстрований договір між Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» та невідомим ФОП.

Громада обурилась: згідно із статтею 125 Земельного кодексу України право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав, і жодний інший договір не надає права на користування земельною ділянкою, крім договору оренди чи державного акту на право власності на земельну ділянку чи постійного користування.

«Однак, мабуть, в міліції не знають ні про права, ні про свободи, ні про статтю 41 Конституції України, яка гарантує, що ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності і право приватної власності є непорушним», - обурився один із членів кооперативу, який не захотів називатися. За його словами, «голову кооперативу «Союз молоді» міліціонери силою повезли нібито для дачі пояснень, погрожуючи, що порушать кримінальну справу за самоуправство, а тим часом група молодиків спортивної зовнішності отримала від міліції, яка поїхала, залишивши людей наодинці майже з бандитами, сигнал заходити. За декілька хвилин молодики грубо виштовхали людей, викинувши їх з їхніх машин та орендованої ними земельної ділянки. Люди тричі викликали міліцію, однак та навіть не приїхала за викликом по номеру 102».

Громада та члени кооперативу мають намір звернутися до Генерального прокурора України Пшонки В.П., прокурора міста Києва Мельника А.С. та начальника столичної міліції Крикуна О.О. з вимогою – як сказано в їхній заяві – «викрити злочинне угрупування, що здійснило рейдерське захоплення приватної власності кооперативу «Союз молоді» та притягнути до кримінальної відповідальності посадових осіб Дарницького РУ ГУМВС в м. Києві, які кришують незаконний бізнес, забуваючи про те, що відповідно до закону, міліція в Україні - як державний озброєний орган виконавчої влади, має захищати життя, здоров'я, права і свободи громадян, власність, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань».