Японія узгодила проект реконструкції київського заводу "Енергія"

1,1 т.
Японія узгодила проект реконструкції київського заводу 'Енергія'

Японська сторона узгодила проект реконструкції заводу "Енергія" ПАТ "Київенерго", в рамках якого планується встановити сучасний турбоагрегат для вироблення електроенергії. Про це народному депутату Кирилу Куликову повідомило Міністерство екології та природних ресурсів України.

Неодноразово до народного депутата ККуликова надходили звернення від мешканців Дарницького району. В листах йшлося про стан екологічної ситуації в Дарницькому районі, яким надзвичайно стурбовані мешканці Бортнич, житлових масивів Харківський, Позняки, Осокорки. Кияни скаржилися на те, що влада досі не вирішила проблему сміттєспалювального заводу "Енергія".

"На заводі постійно відбуваються викиди шкідливих речовин після спалювання сміття (особливо пластмаси, пластику). Все це осідає на території міста та далеко за його межами. Забрудненим повітрям, в якому знаходиться і діоксин сірки, і формальдегід, і важкі метали, дихають дорослі та діти. Це призводить до захворювань і зниження імунітету", - вказувалося у зверненнях.

Кирило Куликов гарантував дарничанам, що триматиме ситуацію зі сміттєспалювальним заводом "Енергія" під контролем, і направив низку депутатських запитів до різних державних структур із пропозицією почати негайно вирішувати нагальну проблему.

"Щоб вирішити це питання не потрібно брати гроші з бюджету – є ті, хто готовий прийти в Україну і вкласти кошти в модернізаційні проекти. Сприяння у вирішенні даної справи японської сторони – наша спільна з дарничанами маленька перемога", - наголосив Кирило Куликов.