УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Лидия Гужва
Лидия Гужва
Журналист

Блог | Джоні Інглиш - як завжди. Фінал добив наповал

Джоні Інглиш - як завжди. Фінал добив наповал

Відверто кажучи, я не фанатка Містера Біна. І навіть не Джеймса Бонда. А коли хтось падає на екрані, чи зненацька отримує в пику - мені зазвичай жаль того, кого вдарили, і не смішно. Крім того завтра мені на похорон. А ще в Ольги Куркової сумні очі. Не одразу впізнала саму акторку, але, щойно вона з’явилася на екрані, спрацював радар, що утворився під час життя за межами України: "Уаа-у, уаа-у, бачу людину, народжену в СеРеСеРі!".

Італійців видно здалеку через елегантний одяг та любов до жестикуляції. Голандці - завжди якось більш усміхнені й розслаблені, ніж інші іноземці. Німці - ну вони німці. Їх я просто впізнаю. А людину, народжену в СеРеСеРі - на вулиці, в супермаркеті, на пляжі, видасть не одяг, і, навіть, не поведінка. Видадуть очі. Очі, які нічого доброго від навколишнього світу не чекають.

Іноді здається, що немовля, яке в перші хвилини життя відчуло гостинність радянського пологового будинку, назавжди приречене мати на собі стигму страждальця.

Попри те, що роль Ольги передбачала певну антипатію, мені весь фільм було її шкода. Якщо в дитинстві не було велосипеда, скільки їх собі дорослим не купуй, все одно залишишся людиною, в якої в дитинстві не було велосипеда. Ось про що думалось, коли бачила на екрані гарну жінку з печальними очима.

Увесь цей скептицизм і роздуми про глобальне протримались приблизно п‘ять хвилин. Ну, може, шість. Сім.

А потім зі мною сталися півтори години істеричного сміху.

На виході глядачів перестріла знімальна група:

- Як вам фільм?

...Півхвилини хапаю ротом повітря і закочую очі, шукаючи, що розумне і дотепне сказати на камеру, і, нарешті безпомічно видушую:

- Ну... такий фільм. Слів просто немає!

Одним словом, Джоні Інглиш - як завжди. Фінал добив наповал.

Після сеансу, на бігу у вбиральню, глядачі все ще реготали.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...