УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Влада готова платити пенсії російським громадянам в ОРДЛО

Влада готова платити пенсії російським громадянам в ОРДЛО

"Слуги" вже хочуть платити пенсії тим, хто отримує російську пенсію у ОРДЛО - тобто людям, які обрали російське громадянство - та почати доставляти пенсію у Крим та ОРДЛО за 2014-2019 роки. Принаймні це випливає з учорашнього інтерв'ю Інтерфаксу голови парламентського комітету із соцполітики Третьякової.

Видео дня

Тобто, влада по суті готова, по-перше, повісити на держбюджет багатомільярдний штучний борг, з яким буде носитися кожен наступний уряд як із боргом за радянські заощадження, а, по-друге, з бюджету ж на мільярди профінансувати непідконтрольні території!

Читайте: В "Слуге народа" предложили двойную пенсию для жителей ОРДЛО

Точніше, так звану владу цих територій, а не пенсіонерів. Бо доставити пенсію на територію ОРДЛО, а тим більше Криму саме для пенсіонера, а не окупанта, який при владі, зараз просто не-мож-ли-во! Питання: голова комітету про це не знає чи її завдання підтримати сепаратистів?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...