newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Василь Мирошниченко
Василь Мирошниченко
Партнер компании стратегических коммуникаций CFC Big Ideas, Магистр международной политической экономики Лондонской школы экономики

Блог | До України починають надходити мільйонні інвестиції

До України починають надходити мільйонні інвестиції

Ймовірний вихід ірландського лоукостера Ryanairна український ринок більше стосується туризму. Це означає, що більше іноземців зможуть приїхати в Україну і відповідно більше українців зможуть поїхати до Європи. Зазвичай квитки на авіа дуже дорогі, а лоукости дають можливість доступних подорожей.

Видео дня

Та й загалом, коли будь-яка європейська компанія заходить на ринок України – це завжди хороша, класна і позитивна історія. ІКЕА заходить на український ринок, Uber зайшов і все це свідчить про те, що тут можна робити бізнес і заробляти гроші.

Загалом я би сказав, що зараз Україна дуже цікава інвесторам. Є заявки від кількох іноземних компаній, яким цікаві українські порти. А що таке порти? Порти – це торгівля з Україною і зовнішнім світом. Поступово ми стаємо транспортним хабом руху товарів зі Сходу на Захід і навпаки.

Друга група інвесторів це ті, хто готовий вкласти в нашу країну 10-20 млн доларів. Їх цікавить сільське господарство, ІТ, автомобільна індустрія. У нас кваліфіковані кадри і при тому не дорогі для бізнесу. Наша робоча сила зараз дешевша за китайську. До того ж Україна межує із ЄС і має з європейцями угоду про вільну торгівлю. То чому б і ні? Ми є дуже цікавою країною для зовнішнього бізнесу і ця тенденція надалі буде тільки посилюватись.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...