За Бортнікова чи Патрушева на вулиці ніхто не вийде

12,7 т.
За Бортнікова чи Патрушева на вулиці ніхто не вийде

Скажіть, скільки представників російської еліти відправляють своїх дітей в Китай на навчання? Можливо, ви не знаєте, але я знаю відповідь – це приблизно нуль. А скільки відправляють в Америку чи на Захід ті, хто виступають проти них? Сотні! А якби могли ті, хто хочуть, то ця цифра сягала б тисяч.

Видео дня

Ми говоримо про преференції у суспільстві, які є щодо Путіна, а тепер про еліти. Не скажу, що всі вони люблять курс Путіна. Ні, я в це не вірю. Пан Бортніков, чи пан Патрушев – так. Але це ж не вся еліта Росії. Коли я ще працював у Росії і коли до мене приходили, то чимало із них просто не знаходили слів, що охарактеризувати цей курс.

Тому коли почнеться ера після Путіна, не думайте, що всі в еліті будуть вести себе однаково. Так, буде велика боротьба за владу і передача влади силовикам буде дуже складною. Бо люди за них виходити не будуть.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...