Якщо б чехи стріляли, або Російський ведмідь-шатун не зупиняється гаслами

21,3 т.
Якщо б чехи стріляли, або Російський ведмідь-шатун не зупиняється гаслами

Сьогодні, 21 серпня 1968 року, рівно 50 років тому 500 тис. радянських солдат за підтримки близько 5 тис. танків і бронетранспортерів вторглися до Чехословаччини. Мета - придушення антирадянського повстання.

Видео дня

На відміну від будапештських подій 1956 року, придушення сталося майже безкровно. Чехословацька Соціалістична Республіка де-факто стала окупованою країною і частково втратила свій державний суверенітет.

Автор книги про вторгнення до Чехословаччини Віктор Суворов епіграфом до "Визволителів" написав: "Якщо б чехи стріляли".

Але чехи зустріли танкі мирним протестом, не розуміючи, що російський ведмідь-шатун, який вже знає смак крові не зупиняється гаслами.

Нам треба про це пам'ятати, і завжди стріляти на випередження, бо для скаженого ведмідя-шатуна ми лише їжа. І в решті треба усвідомити - ким би ведмідь не прикидався, він не зміниться.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...