У Путіна залишається єдиний аргумент

17,9 т.
У Путіна залишається єдиний аргумент

Чи усвідомлює Захід ядерну загрозу зі сторони Росії і що необхідно для її стримання?

Дійсно, існує загроза ядерного протистояння і практичного використання ядерної зброї з боку Росії. Я думаю, що Путін просто підвищує ставки напередодні виборів президента. У Штатах вже немає сумнівів, що він буде обраний на наступний термін – на 6 років.

Але з іншого боку той кремлівський список, який озвучив Вашингтон, спрямований на те, щоб розірвати стосунки Путіна з його найближчим оточенням і наближеними до нього олігархами. Тому єдиний аргумент, який залишається у Путіна – це ескалація, це підняття ставок, в тому числі через ядерні загрози і використання ядерної зброї.

Видео дня

США готові до протистояння Росії, але загроза ядерної війни є не стільки Сполученим Штатам, скільки їх союзникам в Європі. Тут завдання (у Росії – Ред.) не тільки дати меседж США, але і посварити союзників.

Я думаю Путіну це не вдасться, тому що якраз зовнішня загроза робить європейців ще більш згуртованими. Я не думаю, що цей ядерний шантаж дасть позитивний результат.

Для того, щоб стримати Путіна Україна повинна модернізуватися і рухатися в європейському напрямку. Тому що успішна Україна – це найбільша загроза для РФ.

США і Європа повинні триматися своєї стратегії і по можливості посилювати санкції, намагатися спілкуватися з громадянським суспільством в Росії і намагатися побудувати стосунки з російською політичною опозицією.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...