США гучно стукнули дверима

США гучно стукнули дверима

Ніби мало було ознак нікчемності ООН - Штати оголосили про вихід із Ради ООН з прав людини, а РФ уже поспішили заявити про бажання зайти на їх місце та розкритикували Штати за насадження своєї політики в даному органі. Єє, ще більше трешака.

Чудова Ніккі Хейлі, посол США в ООН, яка з моменту призначення на посаду екстремально роз**бувала РФ, обґрунтувала цей крок безпорадністю Ради перед серйозними викликами та вибірковою сліпотою. Типу ігнору масових порушень прав людини у Венесуелі (ще одна країна переможного соціалізму, ага) та Ірані + в Раді з прав людини членствують такі "прекрасні" в плані дотримання цих прав країни як Куба, Венесуела, Китай, Демократична республіка Конго.

Видео дня

Натомість Рада продукує пропалестинські рішення і стабільно звинувачує Ізраїль. Останнє таке рішення ухвалили 18 травня, коли Рада проголосувала за проведення розслідування убивств більш як 60 людей, які штурмували кордон Ізраїля з боку Секторі Гази. Все би ок, розслідування необхідне, але Рада ООН жорстко звинуватила Ізраїль у "надмірному застосуванні сили". На той момент уже було відомо, що близько 50-ти вбитих Армією Оборони Ізраїля в тих сутичках - члени ХАМАСу (самі публічно похвалились), а всім учасникам "штурму" хамасівці заплатили по кількасот доларів. Але для Ради це не аргумент, тому вони тупо звалили вину на Ізраїль. Як ми вже побачили в історії з перенесенням посольства США до Єрусалиму - стосунки американців з Ізраїлем бездоганні, тож не так і дивно, що це голосування Ради спричинило такі наслідки.

Реформувати таку чудову Раду в ООН так і не захотіли, тому США спрацювали в типовій для себе (останні півроку) манері - гучно стукнули дверима. Важко уявити, що з цього вийде (ну окрім чергової хвилі плачу про руйнування світової системи безпеки). Але якщо в Раду з прав людини замість Штатів дійсно візьмуть РФ - ну тоді ООН ще раз підтвердить свою репутацію і й без того раціональні слова Ніккі Хейлі.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...