УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Воробьев
Николай Воробьев
Center for Eastern European perspectives in Washington D.C., директор

Блог | Манафорт може здати схему можливого впливу Кремля на вибори у США

Манафорт може здати схему можливого впливу Кремля на вибори у США

Спеціальний прокурор Роберт Мюллер пред'явили колишньому главі передвиборного штабу Дональда Трампа, колишньому політтехнологу Партії регіонів Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу звинувачення по 12 пунктам.

Манафорту закидують деякі звинувачення, що і були раніше. Єдине, що зараз він може піти на угоду зі слідством і таким чином здати своїх подільників і здати всю схему можливого впливу Кремля на вибори у Сполучених Штатах Америки. Зараз є такий факт - вони намагалися вплинути на вибори, вони зустрічалися з найближчим оточенням Трампа, але це все на поверхні. Манафорт може дати більш детальну інформацію щодо самої схеми організації можливої підтримки Кремлем одного з кандидатів в президенти Сполучених Штатів Америки.

Трамп може відповідати, але про імпічмент його мова зараз не йде, для цього потрібні серйозні підстави. Це все спекуляції.

Читайте: Кажется, в России вообще забыли о войне с Украиной

Стосовно обвинувачення у незаконному лобіюванні інтересів Януковича – тут зрозуміла річ. Потрібно зрозуміти – Манафорт працював як лобіст або він працював як консультант. Якщо він не був лобістом, якщо він офіційно не представляв Януковича у Сполучених Штатах Америки – тоді він був консультантом. Але так чи інакше він не сплачував податки, він дійсно проводив пряме лобіювання Партії Регіонів і Януковича у США, він отримував за це готівку і він дійсно не платив податки. Цього вже достатньо для того, щоб отримати доволі серйозний строк в’язниці, тим паче, що така резонансна справа.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...