Сергей Высоцкий
Сергей Высоцкий
Украинский политик, народный депутат

Блог | Израиль сделал первый шаг навстречу Украине

Израиль сделал первый шаг навстречу Украине

СМИ Израиля пишут, что Иерусалим разрешил странам НАТО поставлять Украине оружие с израильскими компонентами! Это очень верный шаг навстречу Украине, несмотря на последние конфликты и недоразумения!

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Ізраїль зробив цей перший крок, тепер нам потрібно відмовитись від послідовної антиізраїльської політики в ООН. Навіть якщо ці позиції, зокрема щодо Палестини, розділяються деякими європейськими партнерами! Нам потрібно бути прагматичними! Країни Європи не відмовляться від допомоги України, навіть якщо ми будемо займати різні позиції в ООН щодо деяких аспектів близькосхідної політики. А ось військова кооперація з Ізраїлем нам була би потрібна.

Тим більше, нащо нам підтримувати в цих питаннях не тільки Іран, який є нашим з Ізраїлем спільним ворогом, але й людей, які ходять по своїх містах в Автономії з портретами Путіна!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...