Ідеальний політик Джон Маккейн

Ідеальний політик Джон Маккейн

Тоскливо з багатьох причин. Бо спримав його як ідеального політика в часи, коли на зміну його поколінню приходять усе менш принципові персонажі. Бо голосно й чітко казав правду про РФ та захищав інтереси України в найбільш ризикований період існування нашої держави з моменту відновлення незалежності. Якби не Маккейн та група його однодумців у Когресі - складно уявити, яким був би розвиток подій у 2014-му. Жаль, що у 2008-му він так і не виграв президентські вибори проти Обами. Тоді його другий термін припав би на Революцію і російське вторгнення - або ж його могло і не статись узагалі, будь відомий яструб Маккейн, а не "дипломат" Обама, на чолі Штатів.

Ідеальний політик Джон Маккейн

Виходець із роду військових, які століття служили Штатам і зразково воювали у ключових війнах держави, 23 роки життя він віддав армії США. З них - більше 5 років у полоні, який назавжди зламав йому здоров‘я. І ніякого ниття. Хоч він і не дослужився до адмірала, як його дід і батько, але війна у В‘єтнамі зробила його не менш легендарними офіцером, ніж їх. А кар’єра в політиці зробили прізвище родини Маккейнів відмомим на всю планету. Лише питання часу, коли одного з нових авіаносців флоту США типу "Джеральд Р. Форд" назвуть іменем сенатора Джона Маккейна.

Видео дня

Але ж він був не просто найпослідовнішим союзником України в американській еліті. В першу чергу сенатор уособлював громадянина, в якому втілились усі республіканські чесноти. Служити своїй країні, утверджувати американські цінності, шанувати сім’ю, завжди казати правду, битись за свої принципи. Ідеальний приклад для наслідування. Для мене так точно. Особливо зараз.

Без нього політичний істеблішмент Штатів ослабне і втратить одного з патріархів держави. Республіканці ж прощаються із легендою партії, що був найхаризматичнішим республіканцем з часів Рейгана. Смерть когось із закордонних політиків рідко викликає якісь емоції. Але Джон Маккейн - набагато більше, ніж рядовий політик. Особлива постать в історії не лише Сполучених Штатів, тому скільки пієтету. Такі сім‘ї, як рід Маккейнів, кували глобальне лідерство США, є опорою величі своєї країни та прикладом зразкових громадян для решти. Дякую за все, що дав американському народу, і чим допоміг нам.

RIP, сенаторе.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...