Думаете, у Эрдогана раздерибанят деньги "Стамбула"?

1 минута
29,9 т.
Думаете, у Эрдогана раздерибанят деньги 'Стамбула'?

Ердоган твердо вирішив будувати канал-протоку "Стамбул".

"Безумовно, знайдуться ті, хто висловить стурбованість цим мегапроектом. Це нас не зупинить.

На правому і лівому берегах нової штучної водної артерії Туреччини будуть побудовані два міста. Ці міста прикрасять вигляд "Стамбулу".

Саме Ердоган є головним "ідеологом" будівництва каналу паралельного протоці Босфор. Потребу в додатковому водному шляху з Чорного в Мармурове море він обгрунтовував перевантаженістю протоки Босфор і небезпекою, якими є для екології і стамбульців судна, що перевозять небезпечні вантажі - нафту, хімікати і скраплений газ.

Видео дня
Думаете, у Эрдогана раздерибанят деньги "Стамбула"?

Протока Босфор проходить через густонаселені та історичні райони мегаполісу, а новий канал, згідно з проектом, пройде через малонаселені передмістя Стамбула.

Крім цього, Ердоган стверджує, що новий канал стане гарним джерелом поповнення державної скарбниці. Прохід суден через протоку Босфор, згідно з Конвенцією Монтре, майже безкоштовний, якщо не брати до уваги невеликі збори, які судновласники платять за лоцманську проводку і маяки.

Канал "Стамбул", як запевняє Ердоган, буде повністю контролюватися Туреччиною, і прохід по ньому не буде регулюватися ніякими міжнародними конвенціями, включаючи Конвенцію Монтре!

Ну ось так, друзі! А...забув спитати-...думаєте раздерибанять гроші "Стамбулу"?!

Думаете, у Эрдогана раздерибанят деньги "Стамбула"?

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.