Чи захищатиме Росія права людини в ООН

7,3 т.
Чи захищатиме Росія права людини в ООН

США виходять зі складу Ради ООН з прав людини, в свою чергу Росія висунула власну кандидатуру на виборах до складу цієї Ради. - Ред.

Видео дня

У пана Трампа та його адміністрації є обґрунтовані претензії щодо діяльності ООН в цілому і щодо напрямку, який відповідає за права людини зокрема. В України також можуть бути питання до організації, тим більше з точки зору тих країни, які обиралися чи обираються до Ради Європи, і до яких є претензії з обґрунтованих причин щодо порушення прав людини.

Звичайно, будь-яка країна має право бути обраною, але на відміну від тих структур, які займаються економікою чи іншими питаннями, власне структура, що займається правами людини, має комплектуватися з країн, які щонайменше не порушують цих прав.

Те, що американці заявили про свій вихід - це не зовсім добре, оскільки вони завжди питання захисту прав людини вважали наріжним каменем своєї зовнішньої політики.

Без Сполучених Штатів у Раді ООН з прав людини ситуація з цим питанням може дещо погіршитися, але це не означає, що ця структура припинить своє існування і не працюватиме.

Це прикро, але я розумію американців, розумію критику цього органу. І, звичайно, якщо буде обрана Російська Федерація, то ефективність цієї структури буде більш ніж сумнівною.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...