УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Юрий Романюк
Юрий Романюк
Председатель ВОО "Украина в НАТО"

Блог | Кораблі РФ – приречені цілі для США

российский флот

Путін марить другим флотом у світі! У своєму указі Путін вирішив вчергове шокувати світ міццю Росії, а вийшло, як завжди! Отже, "Президент России Владимир Путин своим указом утвердил основы государственной политики в области военно-морской деятельности, определяющие, среди прочего, требования к ВМФ России. Согласно положениям документа, опубликованного на официальном интернет-портале правовой информации, ВМФ России должен находиться на втором месте в мире по боевым возможностям, при этом Россия не допустит существенного превосходства ВМС других стран над ВМФ РФ".

Видео дня

Путін і його зграя, як і вся Росія, ніколи не створять другий за бойовою потужністю флот у світі, як і не змогли втримати друге місце у світі в космонавтиці, втративши всі лідерські позиції, які вони успадкували від СРСР, програючи тепер навіть приватним аерокомпаніям США! Росія і Російська імперія ніколи не мала сильний флот! В Російській імперії флот був найсшлабкішим місцем з усіх родів військ, яких тоді було лише — два! Достатньо згадати Цусіму, поразку у Кримській війні, жодної значимої морської перемоги у Другій світовій війні проти Німеччини на морі — втрати і загибелі всіх флотів!

А Севастополь насправді - не місто "слави русского флота", а швидче, хронічний цвинтар російського флоту і центр його всіх історичних поразок!

ВПК Росії абсолютно не здатен виробляти потужні бойові кораблі. Авіаносного виробництва в Росії не було навіть за часів СРСР, а все було зосереджено в Україні, у Миколаєві, зі стапелей якого зійшли у море та безславно "вмерли", як "Кузя" в Середземному морі, або були продані Україною до Китаю, сумарно всі п'ять радянських авіанесущих крейсерів.

Відсутність у Росії досвіду, технологій, кадрів, відповідного наукового потенціалу, електроніки, засобів навігації, безшумних та енергомістких силових установок, сучасних систем раннього виявлення противника і цілей, класифікації та ідентифікації, обробки та супроводження - все це робить ілюзорні прожекти диктаторського самодурського режиму Росії у масштабне світове посміховисько! Єдине серйозне проблемне питання для США і НАТО є підводний ядерний флот Росії, який в силу підводної специфіки своєї діяльності є в сучасних науково-технологічних умовах відносно важким до швидкого і гарантованого виявлення та знищення.

Всі надводні кораблі російського флоту не представляють для США вагомої небезпеки, а радше є гарантовано приреченими цілями! США на декілька порядків перевищують ефективність визначення цілі, її відстань, швидкість та точність раннього виявлення, класифікації, супроводження та гарантованого знищення таких цілей, як на морі, в небі, в космосі, так і на землі. На допомогу ВМФ США почали поступати тестові види новітньої лазерної зброї, яку США вдало випробували в реальних умовах!

Військовий флот РФ не здатен випускати навіть газотурбінні силові установки для звичайних надводних кораблів всіх типів, окрім атомних силових установок. А те, що ВПК РФ випускає для флоту — весь світ аналогічне бачив у Середземному морі в трагікомедійній історії з "Кузею"! З економічної, фінансової, валютної, наукової та технологічної точкі зору - РФ взагалі не здатна реалізувати на практиці такий проект апріорі, навіть на третину або четвертину, який був нереальним навіть за найкращих часів СРСР. Росія не здатна випускати навіть компресори та генератори, купуючи їх за мутними ФСБшними схемами поставок та обману у Крим від "Siemens" ФРН.

Росія НЕ реалізувала за останнє багато-трильйонне "нафто-газове" десятиріччя жодного потужного військового проекту! Провалений проект розробки та серійно випуску нового літака 5-го покоління (є лише удосконалена пародія на літак 5-го покоління "Т-50")! Провалений проект з новим танком "Армата"! Є лишень фанерна геометрична модернізація існуючого "Т-90" з незрозумілими ТТХ та ефективністю, відсутністю його серійного виробництва та ін.

Провалена програма військового освоєння космосу — повністю і безповоротно! Росія остаточно втратила освоєння космосу, як Україна свої "братерські" ілюзії до Росії! Без України Росія не здатна освоювати космос - взагалі.

Надходження нового покоління ядерної зброї стратегічного та тактичного призначення зупинилося і остаточно поховано (не в силу відсутності нових ядерних боєголовок та їх розробок), а в силу повної відсутності та здатності серійно випускати надійні носії цих зарядів — ракет! Які до цього в СРСР випускав "Південмаш"! Відсутності систем виведення на орбіту, систем наведення, систем високоточного влучення у ціль та багато ін. Провалені проекти випуску сучасних, а не продовження випускати застарілі модифікації бойових гелікоптерів, оснащених найсучаснішими навігаційними системами, системами раннього виявлення противника, класифікації цілей та її гарантоване знищення, електроники, цифрового зв'язку, радіолокації, тощо... аналогічно це стосується всіх видів, типів і класів бойової та транспортної авіації! Росія має критично застарілий бойовий авіапарк, який на 90% має зношений ресурс у 30-40 і навіть понад 50 років! Який не піддається жодному відновленню чи оновленню.

Жодна країна НАТО, яка володіє сучасними технологіями НЕ продасть у передбачуваній перспективі РФ своє устаткування, новітню електроніку чи технологію. Продаж всієї високотехнологічної оборонної і військової технології буде заборонений до продажу РФ, або її сателітам, на довгі десятиріччя. На сьогоднішній день технологічне відставання озброєння та зброї Росії вимірюється НЕ роками, і вже навіть НЕ десятиліттями, а третиною або половиною століття! І це — трагічний для Росії факт!

Це безумовно не значить що РФ взагалі не здатна виробляти кораблі та створювати флоти. Росія здатна ваяти свої кораблі, аналогічно рівню, класу та "досконалості" своїм автомобілям (колись президент СРСР Горбачов видавав аналогічні прожекти про виробництво найкращих легкових авто у світі через 5 років), своїм комп'ютерам, своїм телевізорам, мобілкам, взуттю... і вже навіть космічним апаратам! Але ж НЕ - другим флотом у світі!

Не факт, що РФ залишиться у тридцятці або п'ятидесятці до 2030 року! Або, чи залишиться до 2030 року сама Росія у сьогоднішньому її стані, кордонах, територіях, вигляді? Невже Японія, Китай, Британія, Франція, Італія, Турція, Таіланд, Сингапур, Філіпіни, Австралія, Саудівська Аравія, Ізраїль, Індія, Бразилія... будуть продуктивно знищувати до 2030 року свій флот на втіху Путіну?

Росії НЕ бути другим флотом у світі, як мінімум найблищих 50-100 років, це точно! А сучасне економічне, технологічне та наукове відставання, деградація та стогнація, санкції та можливі ембарго, нульові валютні резерви і мінімум 350-400 млрд. доларів США — консолідованих боргів РФ перед фінансовими кредиторами світу, ставлять на самій Росії великий хрест загалом і на флоті зокрема! У цей вівторок Конгрес США майже або одноголосно підтримає введення проти РФ нових секторальних санкцій! Президенту Трампу не залишиться жодного шансу його не підписати! На літні канікули конгресмени та сенатори США, політики і чиновники підуть з почуттям виконаного обов"язку перед Історією і людством! Раша, гудбай!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...