newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Блог | Убивати за бабло і вмерти смертю собаки

Российская армия в Сирии

Гарно напустив шороху Кремлю Reuters матеріалом про 40 убитих російських військовослужбовців у Сирії, про розцінки на убивство, про занижені офіційні цифри убитих від російських відомств.

Так відмінно зашкварило, що Пєсков видав стару пісню про російських громадян-добровольців, як не по лінії держави і Міноборони РФ не має до них ніякого відношення.

Те саме недавно, про найманців-ударників лунало щодо Агєєва, який чесно зізнався, що за вчасну платню йому було однаково, що робити. Працювати будівельником у Сеулі або отримувати 16 тисяч гривень в бандоформуваннях "ЛНР".

Reuters пише про свіжі могили російських військовослужбовців у Сирії. Подає факти про одного трупака із Бєлорєчєнська, який після досвіду Чечні і російських ВДВ готовий був топити Сирію в крові за скромні $6000.

Видео дня

Пишуть про інших "за Русь и царя головы сложивших" - із закритих цвинтарів, із портретами, скромно маскуючими дати загибелі.

Необхідність погасити кредит, агресивна кисельовська пропаганда, проїдаюча мозок до стану решета і пофігізм рідні - благодатний ґрунт аби кожен, хто пішов убивати когось на Донбасі чи в Сирії за бабло поліг смертю собаки. І його цуралися. Забули. Викреслили ж рідні матері та дружини.

Матеріали Reuters давно стали для мене компасом. Пригадую, як влітку великі чиновники запевняли, що на східному фронті без перемін і лиш Reuters у твітері виклав світлини перетину російської техніки кордону в районі Ізварине.

Саме Reuters в березні цього року першим написав про вигрузку російської бронетехніки біля наших кордонів поблизу Ростова. Саме фотокори видання у травні оприлюднили цікавий матеріал про те, як Сучков сприяв призначенню Сашка Захарченка в королі Донбасу. Саме Reuters першим написало про три турбіни Siemens в Криму - і в результаті ФРН вимагає санкції для РФ, а РФ не раз відхрестилась від тих самих турбін.

Мораль: та просто ржачно, коли ми тут обговорюємо матюкливу "журналістику" Савченко або натовпи фанів Гужви. Оце стандарт журналістики.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...