Святкові вихідні у Запоріжжі. Що? Де? Коли?

1,1 т.
Святкові вихідні у Запоріжжі. Що? Де? Коли?

Наші будні, які вже встигли посіріти, вриваються аж у другі вихідні нового року. На жаль, організатори культурних дійств вирішили, що на минулому тижні ми вдосталь відпочили, і ці вихідні "забивати" заходами не варто. Однак вдома в ці суботу та неділю сидіти не обов'язково. Журналісти порталу "Мрия" підготували для вас невелику, але приємну добірку свят і місць в Запоріжжі, куди можна буде відправитися 14 і 15 січня.

Субота, 14 січня

13.00, фестиваль на Фестивальній

На честь Старого Нового року на пл. Фестивальній знову пройде загальноміське свято. На цей раз городянам обіцяють фестиваль з виступом маси творчих колективів Запоріжжя та області. Не бійтеся поганої погоди і холоду. Тих, хто змерзне, обіцяють відігріти безкоштовним чаєм. І атмосфера свята навряд чи дасть вам можливість надто охолонути.

13.00, літературно-музичний фестиваль

У Класичному приватному університеті пройде фінал літературно-музичного конкурсу "Зірка Різдва". На сцені КПУ учасники представлять свою вокальну та поетичну творчість і позмагаються за звання найталановитіших.

14:00, фестиваль на пл. Маяковського

Ось настільки в місті люблять зимові постноворічні дні, що вирішили аж два фестиваля відразу організувати. Тут всі гості зможуть не тільки на концерти подивитися та з аніматорами пограти, але і в офіс до Діда Мороза зайти.

18:00, відкриття виставки мексиканської фотохудожниці

В арт-галереї Barannik вже завтра зміниться експозиція. Свою творчість на надбання громадськості представить фотохудожниця з Мексики. Дівчина поділиться з гостями галереї знімками дивного райського містечка під назвою Козумель. Атмосферу на відкритті обіцяють відповідну.

У неділю у городян так само будуть можливість відвідати свята на Фестивальній і Маяковського.

Так само, з 13:00 біля головних ялинок почнуться концерти, аніматори розважатимуть дітей. Цього разу в Запоріжжі вирішили брати не кількістю, а якістю. Отже, вихідні не багаті на заходи. Але те, що буде проходити , стане багатим на емоції і настрої. Так що не впадайте у відчай, а вперед на відпочинок!