У Запоріжжі обрали найкращих баскетболістів 3х3

1,3 т.
У Запоріжжі обрали найкращих баскетболістів 3х3

У Запоріжжі 9 січня відбувся перший у 2017 році турнір з баскетболу "Zaporizhia Winter Basket Battle 3 × 3". Змагання прийняв спортивний зал 46-ї гімназії. Виявити найсильніших приїхали 36 команд із Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Гуляйполя і Дніпра.

Про це повідомляє портал "Мрия".

Команди були розділені на 3 дивізіони: жіночий, чоловічий та юнацький (до 18 років). Серед прекрасної статі кращим виявився колектив "МДПУ - 1" з Мелітополя. У фіналі мелітопольчанки обіграли запорізьку команду "Ромашки". "Бронзу" здобула команда "Дніпро" з Дніпра. Натомість господарі турніру взяли реванш в юнацькому дивізіоні - у фіналі відносини з'ясовували запорізькі команди "Face" і "Обі Ван", і перемога дісталася хлопцям з "Face". Закрила трійку призерів команда "Hard Rock".

Найбільш напруженими виявилося протистояння в чоловічому дивізіоні. У матчі за "бронзу" дніпровська "Спарта" зуміла в кінці гри вирвати перемогу у запорізькій "Гантелі", а в фіналі збірна Запоріжжя і Гуляйполя "Янг Тесла" в напруженій грі здолала ще один запорізький колектив "Бомжі".

Кращі команди турніру отримали пам'ятні призи, але головною нагородою стало запрошення на всеукраїнський турнір, який пройде в Києві через місяць.