В аеропорту Гонконгу відмовилися годувати російських туристів через санкції та війну в Україні
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![В аеропорту Гонконгу відмовилися годувати російських туристів через санкції та війну в Україні](https://i.obozrevatel.com/news/2023/10/6/filestoragetemp-2023-10-06t163559-296.jpeg?size=1944x924)
Недовго російські туристи раділи відновленню авіасполучення з Гонконгом, яке планується в грудні цього року. Ще до того, як туристи почали купувати квитки, їх попередили – теплого прийому можна не чекати. Росіян просто не хочуть годувати.
Побоюючись світових санкцій, місцевий кейтеринг порадив гостям з РФ брати судочки з собою на борт. Про це заявили російські ЗМІ.
Рейси з Москви до Гонконгу з'явилися у розкладі авіакомпанії цього місяця. Ціни на туди і назад в економі з багажем стартують від 64 тисяч рублів (23 тисяч гривень). Час у польоті становитиме від 9,5 до 11 годин, залежно від маршруту.
Весь цей час російські туристи компанії "Аерофлот" зможуть витратити на мрії про обід, оскільки в літаку та аеропорту їх годувати відмовляються.
"Інформовані джерела стверджують, що у "Аерофлоту" виникли проблеми з харчуванням на рейсах до Гонконгу, які планують виконувати з кінця грудня. Місцевий кейтеринг нібито відмовляється обслуговувати борти нацперевізника, побоюючись санкцій", – пишуть росіяни.
В РФ вже вигадують альтернативу – пакувати мандрівникам їжу з собою, створити в Гонконгу власну кухню чи надати список із дозволеними продуктами і змусити їх готувати собі перекус самостійно.
Проте не лише це непокоїть туристів. Декому з них спало на думку, а чи не відмовляться в іноземному аеропорту від технічного обслуговування літака, щоб не нарватися на санкції. Питання залишається висіти в повітрі.
Раніше OBOZREVATEL писав, що російський турист 14 днів розважав співробітників аеропорту Пхукета своєю асоціальною поведінкою. Усі подробиці – у нашому матеріалі.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!