Українська тенісистка виграла турнір у Японії, перемігши у фіналі чемпіонку Росії

6,1 т.

Відома українська тенісистка Надія Кіченок разом із Анною-Ліною Фрідзам із Німеччини стали переможницями парного турніру WTA 250 в Осаці із призовим фондом у 259 000 доларів. У фіналі українсько-німецький дует обіграв росіянку Анну Калінскую та представницю Казахстану Юлію Путінцеву 7:6 (7:3), 6:3..

Відео дня

24-річна Калінская є переможницею трьох турнірів WTA у парному розряді, колишньою третьою ракеткою світу в юніорському рейтингу, а також чемпіонкою Росії у одиночному жіночому розряді (2015).

Матч у Японії тривав понад 100 хвилин і вийшов досить непростим для нашої співвітчизниці. Путінцева/Калінская впевнено повели у рахунку 3:1, проте не втримали перевагу. Українка та німкеня змогли взяти чужу подачу та довести гру до тайбрейку, де розгромили опоненток 7:3.

У другому сеті перевага Кіченок/Фрідзам була абсолютною. Двічі зробивши брейк дівчата зняли питання про переможців.

Після перемоги Надія проігнорувала російську тенісистку, не ставши їй тиснути руку.

Кіченок і Фрідзам вперше виграли трофей за три спільні фінали за час їх спільних виступів. Для 31-річної Кіченок це дев'ятий парний титул у кар'єрі.

13 липня Надія Кіченок стала чемпіонкою Wimbledon-2023 у міксті. Разом зі своїм партнером – Мате Павічем із Хорватії – уродженка Дніпра перемогла дует Йоран Фліген (Бельгія) / Сюй Іфань (Китай) 6:4, 5:7 (9:11), 6:3.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!