Українська тенісистка, програючи 0:6, перевернула матч і створила сенсацію на Wimbledon

77,0 т.

Друга ракетка України Марта Костюк (№36 WTA) здобула неймовірну перемогу на старті Wimbledon із призовим фондом 44,7 млн фунтів. У першому колі трав'яного мейджора, що проходить 3-16 липня у Лондоні, 21-річна киянка майже за 2 години перемогла 8-му ракетку світу Марію Саккарі (Греція) – 0:6, 7:5, 6:2.

Спочатку зустріч мала відбутися 4 липня, але її перенесли через дощ. Поєдинок 5 липня також двічі переривалася через негоду: на годину наприкінці шостого гейму в першому сеті й на пів години за рахунку 2:1 на користь Саккарі у другому сеті.

Після провального першого сета Костюк знайшла сили переламати перебіг зустрічі. Ключовий момент стався за рахунку 3:3 у другій партії. Після наддовгого розіграшу гейму, де 6 разів було "рівно", Марта зробила "брейк".

Попри те, що гречанка не попливла і змогла зрівняти рахунок 5:5, моральна перевага була на боці нашої співвітчизниці. Костюк спочатку взяла подачу суперниці, а потім легко подала на сет.

Наступною суперницею Марти стане сильніша в матчі Алісон Ріск-Амрітрадж (США) – Паула Бадоса (Іспанія).

У четвер, 6 липня, свій поєдинок 2-го кола на Wimbledon проведе й Еліна Світоліна (76WTA). Українка, розібравшись на старті з американкою Вінус Вільямс, в 1/32 гратиме з Елізе Мертенс (28 WTA) із Бельгії.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!