Українка Костюк у драматичному стилі вийшла до півфіналу турніру WTA в Стамбулі

2,2 т.
Марта Костюк

Українська тенісистка Марта Костюк (№85 у світовому рейтингу) здобула важку перемогу над представницею Хорватії Аною Конюх (№241) з рахунком 2:1 (7:5, 4:6, 6:3) і вийшла до півфіналу турніру серії WTA250 в Стамбулі .

Матч, який тривав майже 2,5 години, почався з брейку у виконанні нашої співвітчизниці, але її суперниця тут же виправила ситуацію. Після цього жодна зі спортсменок довго не могла вирватися на два гейми вперед, але у вирішальний момент Костюк все ж взяла подачу Конюх і виграла перший сет.

Друга партія пройшла за дуже схожим сценарієм, але закінчилася на користь хорватської тенісистки. Вона зробила два брейки проти одного та зрівняла рахунок.

Відео дня

Вирішальний відрізок поєдинку розпочався з трьох поспіль виграних геймів для українки, але її суперниця не збиралася здаватися. Вона скоротила відставання і могла повністю нівелювати перевагу Костюк, якби забрала свою подачу за рахунку 3:4. Наша співвітчизниця зуміла зробити брейк у напруженій боротьбі, а потім оформила путівку до півфіналу, де зіграє з румункою Сораною-Міхаелою Кирстею (№67) або француженкою Фіоною Ферро (№57).

Відзначимо, що Конюх допустила катастрофічно багато подвійних помилок у чвертьфіналі проти українки. 15 разів вона програвала розіграш через дві невдалі спроби влучити в корт на своїй подачі (проти 6 у Марти).