Українка Костюк у драматичному стилі вийшла до півфіналу турніру WTA в Стамбулі

1,9 т.
Марта Костюк

Українська тенісистка Марта Костюк (№85 у світовому рейтингу) здобула важку перемогу над представницею Хорватії Аною Конюх (№241) з рахунком 2:1 (7:5, 4:6, 6:3) і вийшла до півфіналу турніру серії WTA250 в Стамбулі .

Матч, який тривав майже 2,5 години, почався з брейку у виконанні нашої співвітчизниці, але її суперниця тут же виправила ситуацію. Після цього жодна зі спортсменок довго не могла вирватися на два гейми вперед, але у вирішальний момент Костюк все ж взяла подачу Конюх і виграла перший сет.

Друга партія пройшла за дуже схожим сценарієм, але закінчилася на користь хорватської тенісистки. Вона зробила два брейки проти одного та зрівняла рахунок.

Вирішальний відрізок поєдинку розпочався з трьох поспіль виграних геймів для українки, але її суперниця не збиралася здаватися. Вона скоротила відставання і могла повністю нівелювати перевагу Костюк, якби забрала свою подачу за рахунку 3:4. Наша співвітчизниця зуміла зробити брейк у напруженій боротьбі, а потім оформила путівку до півфіналу, де зіграє з румункою Сораною-Міхаелою Кирстею (№67) або француженкою Фіоною Ферро (№57).

Відзначимо, що Конюх допустила катастрофічно багато подвійних помилок у чвертьфіналі проти українки. 15 разів вона програвала розіграш через дві невдалі спроби влучити в корт на своїй подачі (проти 6 у Марти).