Українець виграв тенісний турнір у Росії

19,6 т.

Молодий український тенісист Ерік Ваншельбойм виграв турнір ITF Кубок Єльцина, який 2-3 березня проходив у Казані.

За перемогу на турнірі боролися понад 100 найсильніших тенісистів віком до 19 років. У фінальному матчі 17-річний українець переміг росіянина Євгена Філіппова – 6:4, 3:6, 6:0, завоювавши десятий титул на юніорському рівні.

Зазначимо, що це другий титул Ваншельбойма в кар'єрі і дебютний першої категорії. Свій перший титул Ерік виграв 6 січня на турнірі ITF у Китаї. 20 лютого Ваншельбойм став переможцем турніру четвертої категорії у Фредеріксбергу (Данія).

Успіх у Казані дозволить українцю увійти в топ-40 рейтингу ITF.

Читайте: Шарапова відмовилася грати на турнірі в Росії

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що великий турнір Жіночої тенісної асоціації Moscow River Cup із наступного сезону буде проходити за межами території Росії. Змагання отримали нове місце проведення та назву.