Світоліна з ефектної перемоги стартувала на Підсумковому турнірі

22,1 т.

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна з перемоги стартувала в 1-му турі Білій групи на Підсумковому турнірі WTA з призовим фондом в 7 млн ​​доларів. Поєдинок в Сінгапурі проти Петри Квітової тривав 90 хвилин і завершився з рахунком 6:3, 6:3.

Ключовий момент трапився в кінці першого сету. Українка змогла двічі взяти подачу суперниці. У другій партії чудова гра Еліна не дала засумніватися в кінцевому результаті.

Відзначимо, що до цього матчу тенісистки між собою зустрічалися 8 разів і в 7 поєдинках успіх святкувала 28-річна чешка.

Читайте: '' Приголомшлива жінка '': Світоліна затьмарила суперниць на церемонії жеребкування в Сінгапурі

Наступна гра в групового етапу на турнірі в Сінгапурі запланована у Світоліної на 23 жовтня (16:00 за київським часом). Суперницею одеситки буде Каролін Плішкова.

Нагадаємо, що в минулому році Еліна кваліфікувалася на цей турнір, але не вийшла з групи , вигравши тільки один матч з трьох.