Світоліна вийшла у чвертьфінал Олімпіади в Токіо, здійснивши ще один камбек

4,9 т.
Еліна Світоліна

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна (№6 у світовому рейтингу) оформила путівку до чвертьфіналу Олімпіади в Токіо завдяки перемозі над гречанкою Марією Саккарі (№19). Поєдинок закінчився з рахунком 2:1 (5:7, 6:3, 6:4).

Для виходу в наступний раунд нашій співвітчизниці знадобилося більше двох із половиною годин. Вона добре розпочала зустріч, заволодівши серйозною перевагою в першому сеті (4:1), але втратила її та стала частіше помилятися, частково втративши впевненість у собі.

Світоліна зробила ще один камбек

У другій партії Світоліна знову повела 4:1, проте на цей раз зберегла самовладання, зрівняла рахунок і перевела гру в третій сет. У ньому українка зробила два брейка, а в самій кінцівці матчу в напруженій боротьбі взяла свою подачу, що і зумовило результат протистояння.

Статистика матчу Саккарі - Світоліна

На стадії чвертьфіналу Еліна зіграє з італійкою Камілою Джорджі (№61), яка в двох сетах розібралася з Кароліною Плішковою (6:4, 6:2). У двох попередніх очних зустрічах тенісистки обмінялися перемогами. Остання з них відбулася в 2017 році та закінчилася тріумфом Джорджі на турнірі в англійському Бірмінгемі.

Каміла Джорджі

Як повідомляв OBOZREVATEL, в минулому раунді Світоліна також здобула вольову перемогу. Вона програла перший сет Айлі Томлянович, але переламала хід протівостонія.

Друга ракетка світу Наомі Осака сенсаційно вилетіла з домашньої Олімпіади.