Світоліна в непростому матчі обіграла росіянку на престижному турнірі в Маямі

10,0 т.
Еліна Світоліна

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у 1/8 фіналу турніру серії WTA 1000 в Маямі з призовим фондом у $3 300 000.

У другому колі змагання 5-а ракетка світу в двох сетах за одну годину і 38 хвилин здолала Катерину Александрову (34 WTA) із Челябінська 7:6 (7:1), 6:4.

Статистика матчу

Поєдинок складався для 26-річної одеситки дуже непросто. У першому сеті наша співвітчизниця вела 4:2, але втратила свою перевагу, довівши партію до тай-брейка.

Схожа ситуація трапилася і в другому сеті. Виграючи 3:1, Світоліна не змогла дотиснути суперницю, дозволивши їй зрівняти рахунок. На щастя, камбек росіянка оформити не змогла. Еліна зробила брейк, довівши матч до перемоги.

У наступному раунді українка зіграє проти переможниці пари Петра Квітова – Джоанна Конта.

Як повідомляв OBOZREVATEL, попередня зустріч між цими тенісистками відбулася в січні в 1/8 фіналу турніру WTA в Абу-Дабі. Тоді Еліна розправилася над Александровою в трьох сетах.