Світоліна розгромила суперницю й вийшла у півфінал престижного турніру в США

2,2 т.
Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№6 у світовому рейтингу) не відчула жодних проблем у поєдинку з француженкою Крістіною Младенович (№57), розгромивши її з рахунком 2:0 (6:1, 6:0). Це дозволило їй вийти у півфінал турніру серії WTA 250 в Чикаго.

Поєдинок, який тривав лише 56 хвилин, розпочався з того, що кожна з тенісисток виграла свою подачу. Після того, як рахунок у першому сеті став 1:1, наша співвітчизниця видала неймовірну серію, забравши 11 геймів поспіль, що й забезпечило їй легку перемогу.

Відзначимо, що Світоліна перевершила Младенович за кількістю подач на виліт (4 проти 2) і мала величезну перевагу за відсотком м'ячів, виграних після першої та другої подач (88,9% проти 46,4% і 46,7% і 25%, відповідно).

Світоліна перевершила суперницю в грі на своїй подачі

Для українки ця перемога стала першою в особистих зустрічах з француженкою. Раніше Младеновіч двічі перемагала нашу співвітчизницю.

У півфіналі Світоліна зустрінеться зі шведкою Ребеккою Петерсон, яка посідає 59-те місце в рейтингу WTA. Крім Еліни боротьбу за перемогу на WTA 250 в Чикаго в одиночному розряді все ще продовжує Марта Костюк, матч якої проти росіянки Варвари Грачової був призупинений за рахунку 1:0 на користь українки (7:6, 3:5).