Збірна України з тенісу стартувала з двох перемог у плей-оф Кубку Федерації

4,2 т.
Еліна Світоліна

Збірна України з тенісу здобула дві перемоги на старті плей-оф Кубку Федерації (Кубку Біллі Джин Кінг), матчі якого пройшли в Чорноморську.

Першою на корт вийшла перша ракетка нашої країни Еліна Світоліна (№5 у рейтингу WTA). Вона в двох сетах обіграла тенісистку з Японії Чіхіро Мурамацу (№223) з рахунком 6:3, 6:2.

Наша співвітчизниця розібралася з суперницею за 1 годину 21 хвилину. У першій партії обидві спортсменки мали проблеми на своїй подачі, але Світоліна віддала японці на один гейм менше (два проти трьох) і вийшла вперед.

У другому сеті Еліна зуміла поліпшити свою гру в цьому компоненті. Вона відіграла чотири брейк-поїнти та взяла два гейми на прийомі, що дозволило їй легко довести справу до перемоги.

Наша співвітчизниця тричі подала на виліт (проти 0 ейсів у японки), припустилася двох подвійних помилок (проти однієї) та виграла 76% очок на першій подачі.

Еліна Світоліна виграла перший матч плей-оф

Після цього на корті з'явилися українка Марта Костюк (№84) та її суперниця Юкі Найто (№172). Інша наша співвітчизниця також не стикнулася з особливими проблемами та розібралася з японкою в двох сетах (6:3, 6:3).

Поєдинок проходив за схожим сценарієм із протистоянням Світоліної та Мурамацу. Обидві спортсменки помилялися під час гри на своїй подачі в першій партії, але українка зробила на один брейк більше (три проти двох).

Багато в чому вирішальний момент другого сету стався вже в третьому геймі за рахунку 1:1. Костюк із п'ятої спроби зуміла взяти подачу суперниці, після чого заволоділа психологічною та ігровою перевагою, що й дозволило їй перемогти.

Марта Костюк

У суботу, 17 квітня, в Чорноморську пройдуть ще три поєдинки плей-оф Кубку Біллі Джин Кінг. Розклад матчів має такий вигляд:

11:00 Еліна Світоліна – Юкі Найто

13:00 Марта Костюк – Чіхіро Мурамацу

15:00 Надія Кіченок / Людмила Кіченок – Сіхо Акіта / Хімара Сато

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Світоліна оголосила про заручини зі своїм давнім бойфрендом Гаель Монфісом.