Світоліна достроково вийшла у півфінал Підсумкового турніру, обігравши експершу ракетку світу

30,1 т.
Еліна Світоліна

Провідна українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу у другому матчі Підсумкового турніру WTA у Шеньчжені, в якому її суперницею була експерша ракетка світу румунка Симона Халеп.

Симона Халеп

Зустріч завершилася з рахунком 7:5, 6:3 на користь Еліни. Друга перемога поспіль у двох сетах дозволила українці достроково вийти у півфінал змагань.

Поєдинок тривав 1 годину 37 хвилин. Українка відразу заволоділа ініціативою у матчі, з першої ж спроби зробивши брейк. В середині першої партії Халеп відновила нічийний рахунок, проте кінцівка партії була знову за Світоліною, яка ідеально провела гейм на чужій подачі, вигравши його "під нуль" – 7:5. У другій партії румунська тенісистка не змогла позбутися помилок у своїй грі, якими вміло користувалася Еліна, довівши матч до впевненої перемоги.

Читайте: Світоліна здобула неймовірну перемогу на старті Підсумкового турніру

Нагадаємо, що у першому турі Світоліна також у двох сетах перемогла чешку Кароліну Плішкову. Тепер на її рахунку дві перемоги і третій матч у Фіолетовій групі з переможницею US Open-2019 канадкою Б'янкою Андреєску не матиме великого турнірного значення.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Світоліна є чинною чемпіонкою Підсумкового турніру, вигравши його у 2018 році.