У матчі найсильніших тенісистів планети визначився переможець Wimbledon-2023

7,3 т.

Іспанський тенісист Карлос Алькарас став переможцем Відкритого чемпіонату Англії. У фіналі Wimbledon-2023 20-річний номер один рейтингу ATP переміг другу ракетку світу 35-річного серба Новака Джоковича.

Майже п'ятигодинний поєдинок завершився з рахунком 1:6, 7:6 (8:6), 6:1, 3:6, 6:4. Алькарас уперше у своїй кар'єрі виграв турнір у Лондоні. Вперше за 20 років це вдалося зробити тенісистові не з топ-четвірки: Маррей, Надаль, Федерер, Джокович. Новак до цього матчу не програв жодного матчу на центральному корті Лондона з того часу, як Енді Маррей здолав його у фіналі 2013 року.

Після розгромної поразки у першому сеті Алькарас зміг зібратися та перервати переможну серію серба на тай-брейку. До цього Новак виграв 15 поспіль тай-брейків, проведених ним на мейджорах.

Це стало своєрідним переломом. Шокований Джокович повністю поступився третьою партією, але легкої перемоги у кращого тенісиста планети не вийшло.

У вирішальному сеті Карлос підняв темп, почав демонструвати блискучий теніс, змушуючи суперника нервувати і помилятися. Коли рахунок став 3:1 на користь іспанця, Новак Джокович, який програв свою подачу, зламав ракетку ударом об сітку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на Відкритому чемпіонаті Австралії батько Джоковича прославляв Росію, а також фотографувався із російським Z-патріотом. Новак згодом спробував виправдати родича, назвавши ситуацію непорозумінням.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!