Фінал Australian Open завершився історичним рекордом

32,5 т.

Перша ракетка світу Новак Джокович виграв Australian Open. У фіналі 31-річний сербський тенісист обіграв представника Іспанії Рафаеля Надаля (2) - 6:3, 6:2, 6:3 і заробив $ 4 100 000.

Перемігши 27 січня в вирішальному матчі Відкритого чемпіонату Австралії, Новак став першим в історії семиразовим чемпіоном Australian Open (обійшов Роя Емерсона і Роджера Федерера), а за загальною кількістю "Шоломів" вийшов на чисте третє місце (за Надалем (17) і Федерером (20), обійшовши Піта Сампраса.

В останніх 10 іграх цих суперників Джокович відсвяткував 8 перемог, а його візаві - дві.

Новак Джокович
Джокович - Надаль

Весь матч пройшов під диктовку уродженця Белграда. Надаль, показуючи протягом всього австралійського турніру чудову техніку і просто змітаючи суперників, в фіналі продемонстрував свою найгіршу гру. Рафаель діяв агресивно, скуто, постійно припускався помилок і без шансів поступився в першій партії - 3:6.

У другому сеті ключовий момент трапився за рахунку 3:3. Надаль мав чудові шанси переламати хід поєдинку, але Джокович продемонстрував неймовірну волю до перемоги і чудовий рівень майстерності, взявши цей 7-й гейм, а потім легко перемігши і в сеті.

Третя партія стала бенефісом сербського тенісиста. Всі удари Джоковича летіли в ціль, і Надаль ніяк не міг дістатися до них. Новак просто розібрав опонента, впевнено перемігши 6:3.

Читайте: Президент Федерації тенісу Росії зганьбився з прогнозом проти Світоліной

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні відбувся жіночий фінал Australian Open, перемогу в якому здобула Наомі Осака. 21-річна японка в заключній зустрічі турніру обіграла чешку Петру Квітову 7: 6 (2) 5: 7 6: 4.

Раніше уродженка Осаки вибила з 1/4 фiналу турніру першу ракетку України Еліну Світоліну.