Світоліну розгромили у чвертьфіналі Australian Open

26,5 т.

Перша ракетка України Еліна Світоліна без шансів програла в чвертьфіналі Australian Open японці Наомі Осаці. Зустріч завершилася із рахунком 4:6, 1:6.

Обидві тенісистки боролися за свій дебютний півфінал в Австралії. У першому сеті з шостого гейму дівчата по черзі обмінювалися брейками — у результаті Осака скористалася четвертим сетболів на подачі українки.

Програвши свою подачу на старті другої партії (0:3) Світоліна взяла медичну перерву через проблеми з шиєю/плечем. Після перерви Осака зробила ще один брейк, а Світоліна до кінця гри захистила одну подачу.

Для дівчат це був шостий очний поєдинок. Тепер рахунок в історії їхніх протистоянь рівний: 3:3. Наомі Осака вже перемагала Еліну Світоліну в Мельбурні в 2016 році. У 1/2 фіналу четверта сіяна зіграє із переможницею матчу Серена Вільямс — Кароліна Плішкова, повідомляє btu.

Читайте: У ванні з бойфрендом: Світоліна показала на відео, як розслабляється після матчів

Нагадаємо, що в минулому сезоні на цій стадії Світоліна програла бельгійці Еліс Мертенс. Чвертьфінал — національний рекорд українців у Мельбурні в одиночному розряді.

Наомі Осака записала у свій актив 8 ейсів, жодної подвійної, 31 віннер і 25 невимушених помилок. Еліна Світоліна відзначилася одним ейсом за 3 подвійних помилок, 11 віннерів і 16 невимушених помилок.

Для Еліни Світоліної це був шостий поєдинок у кар'єрі проти суперниць із топ-10 на турнірах Великого Шолома. Поточний розіграш Australian Open — 26 мейджор для Світоліної.

У півфіналі в нижній половині сітки зіграють Петра Квітова (Чехія) і Даніель Коллінс (США).

У розкладі Еліни Світоліної наступний турнір — Кубок Федерації, де збірна України проведе свої поєдинки в рамках Першої групи Євро-Африканської зони на кортах у Польщі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Еліна стартувала на Australian Open із розгромної перемоги над Вікторією Голубич (6:1, 6:2), у другому колі українка завдала поразки словацькій тенісистці Вікторії Кужмовій (6:4, 6:1), а в 1/8 фіналу в наполегливому матчі зуміла зломити опір американської тенісистки Медісон Кіз (6:2, 1:6, 6:1).