Дотиснула росіянку у валідольному матчі: українська тенісистка вперше вийшла до 1/8 фіналу Australian Open

12,5 т.

Українська тенісистка Марта Костюк (№37 WTA) виграла свій матч третього кола Australian Open-2024 у росіянки Еліни Аванесян (№74 WTA). 21-річна киянка поступалася під час зустрічі, проте зуміла переламати її хід і дотиснути "нейтральну" суперницю – 2:6, 6:4, 6:4.

До поєдинку з Аванесян в Австралії Костюк програла шість останніх матчів проти тенісисток із РФ, у тому числі один цьогоріч – Дар'ї Касаткіній на турнірі у Брісбені. І протистояння з Еліною почала не найкращим чином, віддавши їй перший сет 2:6.

У другому геймі другого сету представниця країни-агресора заробила брейк-пойнт на подачі Марти, але 21-річна українка зібралася і поступово переламала хід матчу, взявши другий і третій сети з однаковим рахунком 6:4, 6:4.

Щоправда у другому сеті за рахунку 5:2 Костюк програла два гейми, не подавши на партію. І у затяжному десятому геймі лише з шостого сетболу змогла взяти другий сет. А в ході вирішальної партії Аванесян зуміла зрівняти рахунок 4:4, але більшого Марта їй не дозволила.

Черговий валідольний поєдинок Костюк тривав дві години та 31 хвилину. Перемога над Аванесян принесла українці 375 000 доларів призових, 250 рейтингових очок та путівку до четвертого кола австралійського "мейджера", куди Марта пробилася вперше.

Загалом українка вдруге в кар'єрі зіграє в 1/8 фіналу на турнірі Великого шолома. 2021 року Костюк дійшла до четвертого кола "Ролан Гаррос", поступившись там полячці Ізі Швьонтек.

А наступна суперниця Марти у Мельбурні визначиться у матчі москвички без прапора Марії Тимофєєвої та бразильської прими Беатріс Аддад Майя, яка в Австралії посіяна під 10 номером.

Нагадаємо, що восени Костюк вийшла заміж на Кіпрі.

Раніше OBOZ.UA повідомляв, що Ястремська відмовилася тиснути руку тенісистці з Москви після матчу Australian Open-2024.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!