Австралійський тенісист влаштував дебош на корті в Римі — відео

11,3 т.

Один із найскандальніших тенісистів світу — австралієць Нік Кірьос влаштував справжній дебош під час матчу другого кола на супертурнірі в Римі проти норвезького гравця Каспера Рууда.

Програючи в третьому сеті 1:2, Кірьос дуже розлютився через рішення судді, який зробив гравцеві попередження. До цього австралієць намагався переконати рефері, що йому завадили нормально подати, оскільки один із глядачів під час виконання удару рухався.

Після цього Кірьос зламав ракетку, викинув на корт стілець, зібрав сумку і покинув матч.

Читайте: Матюкався і побив стюардесу: відомий російський хокеїст влаштував жорсткий дебош на борту літака

Суддя віддав перемогу його суперникові, Касперу Рууду. Після гри Кірьос все ж вибачився.

Як повідомляв OBOZREVATEL, страшний інцидент стався з 19-річним іспанським тенісистом Ніколою Куном в першому колі супертурніру в Маямі проти представника Німеччини Михайла Звєрєва.

Після перемоги в першій партії (6:2), у другій іспанець вів 5:2, мав вісім матч-пойнтів і двічі подавав на перемогу, але поступився з рахунком 5:7. У третьому сеті організм Ніколи не витримав такого стресу і відмовив.

За рахунку 2:2 Кун впав на корт, скорчившись від дикого болю. Почалися судоми і покинути майданчик він зміг лише за допомогою свого фізіотерапевта.