Найкращий тенісист України вийшов у фінал відомого турніру, розбивши іменитого росіянина

19,0 т.
Олександр Долгополов

Перша ракетка України Олександр Долгополов вийшов у фінал відомого тенісного турніру ATP в Бoстаді (Швеція) з призовим фондом 500 тисяч доларів. В 1/2 фіналу 28-річний киянин обіграв кращого тенісиста Росії за підсумками 2016 року, а також переможця юніорського Wimbledon Андрія Кузнєцова.

Поєдинок тривав всього одну годину і чотири хвилини і завершився впевненою перемогою нашого співвітчизника 6:3, 6:2. Ключовий момент відбувся у другому сеті, коли Олександр пішов із брейкпоінта за рахунку 1:2, після чого виграв п'ять геймів поспіль.

Читайте: Перша ракетка України вирвав перемогу над кращим тенісистом Росії у чвертьфіналі відомого турніру

За четвертий титул у кар'єрі й другий у цьому сезоні Долгополов посперечається з кращим у суперництві іспанців Фернандо Вердаско (6) і Давида Феррера (8). Фінал відбудеться у неділю, 23 липня.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що найкраща тенісистка України Еліна Світоліна вразила соцмережі загадковим фото.